صفحه اصلی ورود جستجو ارتباط با ما
امام حسين(ع):هركس از روى نافرمانى و معصيتِ خداوند كارى را انجام دهد، آنچه را آرزو دارد سريع تر از دست مى دهد و به چيزي که از آن ميترسد مبتلا مى گردد.

هفته‌نامه پرتو

 

شماره 862 هفته نامه پرتو سخن

چهارشنبه 26 اسفند 95

برای دریافت کامل هفته نامه، اینجا کلیک کنید

 

يادداشت

گفتگوی صمیمی دکتر رحیم پور با جوانان (بخش اول)
شاخص‌هاي انقلابي‌گري از نگاه امام خميني(ره)
بيانات ر‌هبر معظم انقلاب
محمدرضا باقرزاده
عبدالصالح شمس‌اللهي

پيوندها

   قبس

 

 

 

 

انقلاب اسلامی با رهنمودهای مقام معظم رهبری سرپا مانده است

به گزارش دفتر ارتباطات فرهنگی ، حجت‌الاسلام‌والمسلمین علی شیرازی اظهار داشت: متأسفانه امروزه مردم شناخت مناسبی نسبت به ابعاد وجودی، فکری و مدیریتی مقام معظم رهبری ندارند و رسالت اصلی راویان سیره شهدا بیان این ابعاد برای مردم است.

وی با بیان اینکه باید از سخنان مقام معظم رهبری نسبت به شهدای جبهه مقاومت بهره بگیریم، عنوان کرد: مقام معظم رهبری در نامه‌ای به سید حسن نصرالله قبل از پیروزی حزب‌الله لبنان بشارت تبدیل‌شدن آن‌ها به قدرت منطقه‌ای را داده بودند.

نماینده ولی‌فقیه در نیروی قدس سپاه پاسداران با اشاره به اینکه جنگ تحمیلی جنگ کفر در برابر حق بود، مطرح کرد: عزت امروزه جمهوری اسلامی ایران را مدیون شهدا هستیم، زیرا اگر جنگ نبود عزت و اقتداری نیز باقی نمی‌ماند؛ تمام آمریکایی‌ها متوجه شده‌اند که تنها مانع آن‌ها برای رسیدن به خواسته‌هایشان جمهوری اسلامی است.

وی از بازپس‌گیری بیش از نیمی از بودجه‌ای که در عراق و سوریه هزینه شده بود خبر داد و گفت: آمریکایی‌ها نسبت به سرنگونی نیروهای داعش در موصل عراق آگاهی داشتن و می‌خواستند این افتخار را نصیب خود کنند ولی نیروهای حشد الشعبی کمک نیروهای عراقی را نپذیرفتند.

شیرازی با اشاره به اینکه اگر رهنمودهای مقام معظم رهبری نبود انقلاب اسلامی دوام نمی‌آورد، تصریح کرد: امروزه تمام اصلاح‌طلبان و اصول‌گرایان بر این باورند که جمهوری اسلامی ایران امن‌ترین کشور جهان است.

منبع:تسنیم