صفحه اصلی ورود جستجو ارتباط با ما
امام حسين(ع):هركس از روى نافرمانى و معصيتِ خداوند كارى را انجام دهد، آنچه را آرزو دارد سريع تر از دست مى دهد و به چيزي که از آن ميترسد مبتلا مى گردد.

هفته‌نامه پرتو

 

شماره 862 هفته نامه پرتو سخن

چهارشنبه 26 اسفند 95

برای دریافت کامل هفته نامه، اینجا کلیک کنید

 

يادداشت

گفتگوی صمیمی دکتر رحیم پور با جوانان (بخش اول)
شاخص‌هاي انقلابي‌گري از نگاه امام خميني(ره)
بيانات ر‌هبر معظم انقلاب
محمدرضا باقرزاده
عبدالصالح شمس‌اللهي

پيوندها

   قبس

 

 

 

 

توقیف مجله تايم به خاطر افشاگري عليه اشرف پهلوي‌

به گزارش دفتر ارتباطات فرهنگی به نقل از موسسه مطالعات و پژوهشهای سیاسی ، آورده اند که در دوران پهلوی، در محافل مطلع مطبوعاتي تهران شايع بود كه شماره‌هاي اخير مجله تايم كه به ايران ارسال شده تماماً از طرف سازمان اطلاعات و امنيت كشور سانسور و دو صفحه وسط آن بريده شده است.

گفته مي‌شود مندرجات اين دو صفحه كه توسط يك مخبر آمريكايي تهيه شده بود مربوط به قاچاق مواد مخدر و باند قاچاقچيان هروئين و كوكائين در ايران بوده و والاحضرت اشرف پهلوي و اعليحضرت همايون شاهنشاه و علياحضرت ملكه مادر به ترتيب از گردانندگان باند فروشندگان مواد مذكور در خاورميانه و ايران معرفي شده‌اند.
در اين مجله ذكر شده والاحضرت اشرف پهلوي به علت شناخته شدن در مسافرت‌هايي كه براي حمل مواد مخدر مي‌نمايد از طرف پليس كشورهاي اروپايي تحت نظر مي‌باشد كما اينكه والاحضرت اصولاً حق ورود به خاك فرانسه را ندارند زيرا هر مسافرتي كه معظم‌لها مي‌نمايند با استفاده از مصونيت خاندان سلطنتي مبادرت به حمل مقادير زيادي مواد افيوني و هروئين به خاورميانه مي‌نمايند و حتي والاحضرت فاطمة پهلوي كه داراي شوهر آمريكايي هستند در آمريكا تحت مراقبت مي‌باشند.

منبع:موسسه مطالعات و پژوهشهای سیاسی