صفحه اصلی ورود جستجو ارتباط با ما
امام حسين(ع):هركس از روى نافرمانى و معصيتِ خداوند كارى را انجام دهد، آنچه را آرزو دارد سريع تر از دست مى دهد و به چيزي که از آن ميترسد مبتلا مى گردد.

هفته‌نامه پرتو

 

شماره 862 هفته نامه پرتو سخن

چهارشنبه 26 اسفند 95

برای دریافت کامل هفته نامه، اینجا کلیک کنید

 

يادداشت

گفتگوی صمیمی دکتر رحیم پور با جوانان (بخش اول)
شاخص‌هاي انقلابي‌گري از نگاه امام خميني(ره)
بيانات ر‌هبر معظم انقلاب
محمدرضا باقرزاده
عبدالصالح شمس‌اللهي

پيوندها

   قبس

 

 

 

 

خاموشی زودرس اسرائیل در سالگرد جشن پیروزی انقلاب اسلامی

به گزارش دفتر ارتباطات فرهنگی: سی و نهمین سالگرد تولد انقلاب اسلامی اینقدر « تماشایی» بود که بتوان آن را « معجزه» نامید؛ حضور همه‌جانبه مردم تداعی‌کننده شور و حرارت ‌اوایل انقلاب بود و نشان داد که جمهوری اسلامی ایران تنها انقلاب زنده دنیاست که چهار دهه هجمه‌ همه‌جانبه استکبار هم خللی در تداوم حرکت انقلابی‌اش ایجاد نکرده است.

سرنگونی جنگنده متجاوز رژیم صهیونیستی، پیشواز معنی‌دار راهپیمایی 22 بهمن امسال بود که علاوه بر تکمیل شیرینی‌ جشن سالگرد پیروزی انقلاب، تصویر واقعی‌تری از میزان الهام بخشی جمهوری اسلامی در سطح غرب آسیا را نشان داد و مستقیماً مهر تائیدی بر این مسئله زد که دهه‌ی ۹۰ زمان خروج آمریکا و و هم‌پیماناش از کل منطقه غرب آسیا است.

21 بهمن، زمانی که تنها 24 ساعت تا «22 بهمن تماشایی» موعود رهبر انقلاب فاصله بود، حمله هوایی رژیم صهیونیستی به پایگاه نیروی زمینی ارتش سوریه با واکنش پدافند هوایی این کشور مواجه شد که در نتیجه، جنگنده اف-16 متجاوز این رژیم ساقط شد و خلبان آن نیز بعد از ایجکت کردن راهی بیمارستان شد. رسانه‌ها وضعیت خلبان اسرائیلی را وخیم گزارش کرده‌اند و برخی نیز خبر هلاکت آن را منتشر کردند. منابع نظامی سوریه خبر داده‌اند که بیش از یک پرنده را اسقاط کرده‌اند.

منبع:رجانیوز